Nedim DELİBAŞ | UGEP ve Türk Gençliği
15573
post-template-default,single,single-post,postid-15573,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

UGEP ve Türk Gençliği

UGEP ve Türk Gençliği

Çok değerli dostum meslektaşım sevgili Bilgehan Aktaş ile yaklaşık 45 gün önce Almanya’da bir araya gelerek projelerimiz üzerine toplantılar gerçekleştirdik.

Daha önce yapmayı planladığımız ama dünya gündeminin karışıklığından dolayı projeleri konuşurken sevgili Bilgehan kardeşim bana UGEP’ten bahsetti. Uluslararası Gençlik ve Eğitim Platformu projesinin tüm detaylarını konuştuk. Ve bu proje beni doğrusu çok heyecanlandırdı. Hele hele Türkiye Başkanlığını teklif edince hemen yola koyulduk.

UGEP Türk Gençliği üzerine büyük bir göreve çıkmaya hazırlanıyor.  Avrupa’da yaşayan Türk gençliği ve Türkiye’de yaşayan gençlerimiz bu büyük yapıdan çok faydalanacak. Geçmişini, örf ve adetlerini unutmayan, bilim ve teknolojiden faydalanan eğitimli bir gençlik en büyük hedef burada. Ülkesinin değerlerini ön planda tutan bu yapı dünyanın her bölgesindeki gençlerimiz için kuruldu.

Genel Başkan Bilgehan Aktaş ve kurmayları ile sıkı bir iş birliği içerisinde, yarınlarımıza umut olacak bir Türk gençliği için var gücümüzle çalışacağız. Bizimle birlikte olmak isteyen , tüm paydaşlara kapımızın açık olduğunu belirtir yolumuz açık olsun diyorum.
Haydi hayırlısı olsun

No Comments

Post A Comment