Nedim DELİBAŞ | Nedim Delibaş ile Haftaya Bakış
15575
post-template-default,single,single-post,postid-15575,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Nedim Delibaş ile Haftaya Bakış

Nedim Delibaş ile Haftaya Bakış

Jolly Tour Fark Yaratıyor
Duaeyen efsane ismi spor adamı , ünlü turizmci Sinan Vardar’ın 1986 yılında yarattığı Jolly Tour, Türk turizminin adeta lokomotifi oldu. 32. Yılını geride bırakan Jolly Tour, yönetim kurulu başkanlığını Vardar ailesinin en büyük oğlu Mete Vardar yaparken,Vardar aileden gelme Beşiktaşlılık geleneği ile Beşiktaş J.K yöneticiliği de yaptı. Ailenin diğer bireyi Mert Vardar’in CEO’luğunu yaptığı Jolly Tour turizmde Türkiye’nin dünyaya açılan bir bir gurur markası olarak turizmin parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Büyük bir aile geleneğine bağlı Vardar ailesi, Mete Vardar’ın oğlu Sinan Vardar’ın doğum gününde bir kere daha bir araya gelerek mutluluk pozları verdi.

Altınpalmiye.com ailesi olarak başta efsane Başkan Sinan Vardar başkan olmak üzere anne Tülin Vardar, Mete Vardar ve Mert Vardar’ı yürekten kutluyor Jolly Tour ailesine tebriklerimizi iletiyoruz.

 

 Alper Potuk yeni sezona iddialı hazırlanıyor
A Milli Futbol Takımımızın ve Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Alper Potuk ile eski ortağı olduğu Ataşehir Sembol Ocakbaşı’nda sevgili dostumuz Ali Güçtekin’in tanıştırması ile bir araya geldik. Klasik bir futbolcu profilinden farklı bir kişi olduğu daha elimizi sıkarken samimiyeti ve mütevaziliği ile ortaya çıktı. Genelde futbolcular için havalı diyenlere inat, son derece ağırbaşlı, efendi bir kişilik olan Alper Potuk yeni sezonda başarılı olacaklarının sinyallerini verdi. Yeni Başkan Ali Koç ve Yeni teknin adam Cocu ile yepyeni bir sayfa açan Alper Potuk için takımın en önemli yıldızı olacağını iddia edebilirim.  Kaptan Alper Potuk ve Fenerbahçe’ye başarı dileklerimizi iletirken tüm takımlara bol şanslar temenni ederim.

 

İstanbul’da Urfa’lı Bir Lezzet Markası
Ali Güçtekin’den bahsetmişken Ataşehir Sembol Ocakbaşı’ndan bahsetmemek olmaz tabiki..
Türk Halk Müziğinin sevilen sesi namı diğer Küçük İbo ve dostumuz İbrahim Altunhan’ın birlikte bir yemek yiyelim daveti ile bu marka ile tanıştım. Sevgili İbo’ya Florya yada Zorlu Center’e gidelim teklifine, her iki İbo kardeşimde şiddetle karşı çıktı. İyiki de karşı çıkmış dedirten buluşma ile öykümüz başlıyor. Ve yolumuz Ataşehir’deki bu harika mekana girişle  birlikte şaşkınlığım başladı. Alkolsüz konsepti,çocuk oyunları,otoparkı ve yemyeşil bir ağaçlar içinde bir lezzet cennetine düştüğümü anlamam zor olmadı. Güler yüzlü personelin daha içeri adım atar atmaz ilgisi doğrusu görülmeye değerdi. Neyse yemeklerimiz yavaş yavaş gelirken mekanın işletmecisi ve baş aşçısı Ali Güçtekin’in masaya oturması ile birlikte sohbet ve markayı tanıma şansım oldu. Evet evet Şanlıurfa’nın en büyük lezzet Markası Sembol Ocakbaşı’ndan bahsediyoruz. “ Akıllı ol Ciğerimi Ye “ sloganı ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Ali Güçtekin ve ekibi tanımam benim için geç oldu ama harika da oldu. Zira ben bu lezzeti geçtiğimiz organizasyonunu yaptığımız “ Zirvedekiler Şanlıurfa’da Konuşuyor “  konferansımız sonrası gittiğimiz Sembol Ocakbaşı’nın İstanbul’daki şubesi olduğunu öğreniyorum. Şanlıurfa’da ne yedi isek İstanbul’da da aynısı yedik ve şaşkınlığımız gizlemeyedik.

Demedi demeyin bu markayı yazın bir kenara resmen bir lezzet patlaması yaşamak isterseniz adres belli diyorum Sembol Ocakbaşı Ataşehir…

No Comments

Post A Comment