Nedim DELİBAŞ | Altın Palmiye Ödülleri 5 Yaşında…
15577
post-template-default,single,single-post,postid-15577,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Altın Palmiye Ödülleri 5 Yaşında…

Altın Palmiye Ödülleri 5 Yaşında…

“24 Mart 2014’te Mersin’de ilkini düzenlediğimiz Türkiye Altın Palmiye Ödülleri beşinci yılını büyük bir onur ve gururla kutladı. Bu yıl Ceylan İnşaat’ın Zer markası ana sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz bu önemli organizasyon yine yıldızların buluşma noktası oldu.

İlk üç yılını Mersin’de düzenlediğimiz Türkiye Altın Palmiye Ödülleri son 2 yıldır Türkiye’nin dünya’ya açılan kapısı İstanbul’da yapılmakta.  İlk yola çıktığımızda proje ortağımız Aydın Gürz ile birlikte , Deniz Oral ve Hakan ve Banu Güngörmez’in emeklerini unutmamız mümkün değil. Altın Palmiye ağacımız artık büyüyüp beşinci yılında Golden Palm Awards olarak uluslararası olarak sahne alıyor.

Üçüncü yılından itibaren her yıl dünyaca ünlü isimlerin onur avcılar escort konuğu olduğu Altın Palmiye Ödülleri’ne bu yıl Dünyaca ünlü Popçular Lübnan’lı Faydee ve Romanya’lı Kate Linn sahne alarak büyük bir renk ve güç kattı. Bir birinden ünlü televizyon ,sinema,müzik, basın ve iş dünyasının yıldızları 7 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı Swissotel The Bosphorus’ta Beyaz Tv Canlı yayınında ödüllerini aldı. 2 Milyonu geçen rekor oylama sonucu ödüllerini alan hak sahipleri, o gece emeklerinin karşılığını alarak haklı bir gurur yaşadılar.

TEŞEKKÜRLER MUAMMER CEYLAN TEŞEKKÜRLER ZER …

Tabi ki böylesine önemli bir organizasyonu tek başımıza yapmamız mümkün değildi. Sporun ve sanatçının dostu, Yaklaşık 2 yıldır tanıdığım bir gönül dostu, 40 yıllık birikimin patronu Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan ağabey,bu büyük organizasyonun Zer markaları ile sponsoru ve proje ortağı olarak bizimle birlikte yürümesi bizim için büyük bir onur kaynağı oldu. Sosyal projelere verdiği desteklerle bilinen Ceylan İnşaat , Zer Fikirtepe, Zer Göztepe,Zer Tuzla Marina, Zer Mecidiyeköy, Zer Levent ve Zer Kartal markalarının ismi “ Zer “ ile bu büyük organizasyonda bizlerle birlikte oldu. Başta Muammer bey olmak üzere, Ceylan İnşaat CEO’su Ozan Ceylan ve tüm ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Ben organizasyona emeği geçen tertip komitemiz başta olmak üzere tüm ekip arkadaşlarıma şükranlarımı sunarken, geceye katılan yaklaşık 750 misafirimize, gecenin medya sponsoru olarak organizasyonu tüm ülkeye canlı olarak geçen Beyaz Tv’ye ve adını unuttuğum herkese sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.

2019 Nisan’da görüşmek üzere….”

No Comments

Post A Comment